Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V októbri 2020 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
31.10.Pod Dubňom prehra, rozhodla efektivitaZIL - SEN 3:1, 12.kolo | RedakceNapriek viacerým dobrým príležitostiam sme v 12. kole nestačili pod Dubňom na MŠK Žilina.
30.10.V sobotu pod Dubňom proti ŽilineZIL - SEN 3:1, 12.kolo | RedakceV 12.kole Fortuna ligy cestujeme druhýkrát v jesennej časti pod Dubeň, tentokrát vyzveme aktuálne tretí celok ligovej tabuľky - MŠK Žilina.
27.10.Interview: Juraj PiroskaRedakcePred kameru sa tentokrát posadila hrajúca legenda klubu a kapitán mužstva Juraj Piroska.
27.10.Spoločne zaplniť štadiónRedakceNajbližší domáci ligový zápas nášho A-mužstva bude spojený s ďalšou dobročinnou akciou.
25.10.Dôležité tri bodyZDA - SEN 1:2, 11.kolo | RedakceVíťazstvo v Žiari nad Hronom sa nerodilo ľahko, proti bol nielen bojovný súper, ale aj náročný terén. Prečítajte si ohlasy kabíny po zápase proti FK Pohronie.
24.10.Tri body po dvoch góloch v druhom polčaseZDA - SEN 1:2, 11.kolo | RedakceV 11. kole Fortuna ligy sme otočili nepriaznivý stav zápasu na ihrisku FK Pohronie a po dvoch góloch v druhom polčase si do tabuľky pripisujeme tri body.
23.10.Akadémia prerušuje tréningový procesRedakceTréningový proces mládežníckych družstiev v akadémií sa opäť prerušuje.
23.10.V sobotu proti FK PohronieZDA - SEN 1:2, 11.kolo | RedakceV 11. kole Fortuna ligy cestujeme do Žiaru nad Hronom, kde vyzveme domácich futbalistov FK Pohronie.
21.10.Mrzí výsledok a zahodené šanceRedakcePrehra v poslednom ligovom zápase proti Ružomberku bola veľmi krutá, treba ju však rýchlo hodiť za hlavu, v sobotu na nás čaká ďalší dôležitý ligový zápas.
20.10.Bez divákov nemá futbal zmysel. Prvoradá rozšírená bezpečnosťRedakceFutbal na Slovensku pokračuje ďalej, v októbri zatiaľ však dočasne bez fanúšikov na tribúnach. Pre náš klub je však v aktuálnej spoločenskej situácii prvovradá rozšírená bezpečnosť.
17.10.Zápasový bulletin: FK Senica - MFK RužomberokRedakcePrečítajte si bulletin k zápasu FK Senica - MFK Ružomberok.
17.10.Prehra v samom závere zápasuSEN - RUZ 1:2, 10.kolo | RedakceNapriek dobrému výkonu a viacerým vyloženým príležitostiam sme v 10. kole na domácom ihrisku proti MFK Ružomberok nebodovali.
16.10.V 10. kole vyzveme doma RužomberokSEN - RUZ 1:2, 10.kolo | RedakcePo reprezentačnej prestávke vyzveme v 10. kole Fortuna ligy na domácom štadióne MFK Ružomberok.
16.10.Akadémia obnoví tréningový procesRedakceMládežnícke družstvá sa vrátia späť do tréningového procesu v úvode nasledujúceho týždňa.
15.10.Chýba atmosféra okolo zápasuRedakceV sobotu na nás čaká domáci ligový zápas 10. kola Fortuna ligy, avšak pred prázdnymi tribúnami.
12.10.Skutočný futbal z uliceRedakceJosé Carrillo Mancilla v rozhovore prezrádza všetko o svojej doterajšej futbalovej kariére, o futbalových začiatkoch na ulici, príchode na Slovensko či futbalových snoch, ktoré by chcel raz dosiahnuť.
12.10.Pokyny pre médiá pred zápasom proti RužomberkuRedakceV nadväznosti na prísne bezpečnostné opatrenia v mesiaci október je nutné akreditovať sa na sobotňajší zápas proti Ružomberku.
12.10.Akadémia prerušuje tréningový procesRedakceTréningový proces mládežníckych družstiev v akadémií sa opäť prerušuje.
9.10.Mládež v akcii: Víkendový program zápasovRedakceVíkendový program mládežníckych družstiev FK Senica.
9.10.Opýtaj sa: Filip HolecRedakceOdpovede športového riaditeľa FK Senica na otázky fanúšikov v rubrike opýtaj sa.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu