archív článkovarchív aktualít

V októbri 2017 vyšli tieto články:

Další stránky
1>>
31.10.Všetci mládežníci uplynulý týždeň bodovaliVlado MičekUplynulý týždeň môžeme aj z hľadiska mládežníckych výsledkov považovať za úspešný. Všetky mužstvá bodovali a len U19 a U15 nemali na svojom konte víťazstvá, ale rozhodne nesklamali. Dorastenci majú šancu na víťazstvo už v stredu, keď o 11:00 privítajú na umelej tráve Michalovce.
31.10.Mišo Ranko po bode na Slovane: V oblakoch nelietame, stále sme posledníVlado MičekJedným z kľúčových momentov zápasu v Bratislave so Slovanom bolo striedanie, keď sa na ihrisko dostal Michal Ranko. Napriek tomu, že nebol stopercentne fit, pomohol vystužiť defenzívu, ktorá už v ďalšom priebehu neinkasovala.
28.10.Na Slovane v oklieštenej zostave ale s odhodlanímVlado MičekČaká nás ďalší duel Fortuna ligy, v ktorom cestujeme na bratislavské Pasienky, kde nás čaká Slovan.
28.10.VIDEO: Z Bratislavy si vezieme bod za remízu 2:2 so SlovanomSLO - SEN 2:2, 14.kolo | TASRSo Slovanom Bratislava sme dokázali napriek viacerým absenciám získať bod, keď sme dokázali udrieť dvakrát v úvode druhého polčasu.
27.10.Do mužstva pribudla nová tvár, prichádza Lukáš ĽuptákVlado MičekPred zápasom v Bratislave so Slovanom pribudla do kabíny nová posila. Záložné rady posilnil v priebehu týždňa Lukáš Lupták.
24.10.Naše žiačky v Dunajskom pohári naposledy domaVlado MičekUž vo štvrtok 26.októbra privítajú naše hráčky mužstvo Altera Porta. Dievčence môžete povzbudiť od 17:00 na umelej tráve pod umelým osvetlením.
23.10.Dorastenci zabrali, U17 dve výhry so skóre 11:1, úspešní aj žiaci a prípravkyVlado MičekVýborný týždeň majú za sebou predovšetkým dorastenci. Zo štyroch duelov zaznamenali tri víťazstvá a jednu remízu. Za zmienku stojí predovšetkým víťazstvo U17 v Nitre 5:1. Treba však pochváliť aj ostatné mužstvá, ktoré rovnako vzorne reprezentovali klub.
22.10.VIDEO: Tri góly v priebehu ôsmich minút rozhodli o prehre s RužomberkomSEN - RUZ 0:3, 13.kolo | TASRNaši hráči boli dve tretiny zápasu Ružomberku minimálne vyrovnaným súperom, ale nedokázali využiť výborné príležitosti a súper následne trestal.
21.10.Po štyroch týždňoch sa predstavíme doma, od 17:00 hostíme RužomberokVlado MičekNa našich futbalistov čaká od 17:00 náročný súper z Ružomberka.
20.10.Futbalový klub FK Senica rozbehol spoluprácu so škôlkamiVlado MičekPo základných školách sa futbalový klub zo Senice začína venovať aj práci s deťmi v predškolskom veku. Od tohto týždňa rozbehol v spolupráci s futbalovým zväzom projekt spolupráce so senickými materskými školami.
16.10.Mládež na trávnikoch - výsledky našich nádejí počas víkenduVlado MičekPočas víkendu súperili na ihriskách aj naši mládežníci. Ako si počínali aj s vyjadreniami trénerov sa dozviete v článku.
14.10.V Trenčíne sme vydržali iba 40 minútTRE - SEN 4:1, 12.kolo | TASRV Trenčíne sme s domácimi dokázali držať krok iba 40 minút, v závere polčasu strelilo AS dva góly a v druhom už súper dominoval.
13.10.Začíname druhú časť, cestujeme do TrenčínaVlado MičekPo reprezentačnej prestávke pokračuje slovenská najvyššia súťaž 12. kolom. My sa predstavíme na ihrisku v Trenčíne v sobotu 14. októbra o 17:00 h.
11.10.Jurij Medveděv: Do Senice som chcel už cez zimuVlado MičekJeden z trojice hráčov, ktorá má v prebiehajúcom ročníku na konte plnú minutáž v prebiehajúcom ročníku Fortuna ligy je v senickom drese pravý bek Jurij Medveděv.
10.10.Mládeži sa uplynulý víkend nedariloVlado MičekMládežnícke výbery zažili neúspešný víkend, keď až na U16 odchádzali z ihrísk ako porazené tímy. Treba na to rýchlo zabudnúť a s o to väčšou motiváciou sa pripraviť na najbližšie stretnutia.
9.10.Jednou z nových tvárí je v Senici Brazílčan RomuloVlado MičekJednou z predsezónnych posíl bol v senickom klube aj brazílsky ofenzívny hráč Romulo Santos. Na svoj prvý gól v drese Záhorákov síce ešte len čaká, svoj potenciál však už v niekoľkých dueloch naznačil.
8.10.Deň otvorených dverí s veľkým záujmom detíVlado MičekPočas reprezentačnej prestávky sa v senickom klube uskutočnil Deň otvorených dverí, ktorý bol venovaný predovšetkým žiakom základných škôl.
4.10.Ako si viedla mládež FK Senica - výsledky a hodnotenia trénerovVlado MičekAj uplynulý víkend patril popri áčku zápasom mládeže. U19 siahala po troch bodoch v Ružomberku, ale pokutový kop v 89. minúte znamenal deľbu bodov. Ťažkého súpera mali žiaci, naopak prípravka v zápasoch s Karlovou Vsou dominovala.
4.10.Futbalistky pokračujú v domácom prostredí v boji o Dunajský pohárKlubUž vo štvrtok 5.10. o 17:00 h čaká na futbalistky druhý zápas o Dunajský pohár.
3.10.Deň otvorených dverí v SeniciKlubAj futbalový klub Senica sa pripája k aktivite Únie ligových klubov v rámci projektu Futbalmánia a svojim fanúšikom ponúka možnosť nazrieť do kuchyne klubu počas dňa otvorených dverí.