Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V januári 2019 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
7.1.Úvodný tréning zimnej prípravyIgor TabišFutbalisti FK Senica dnes vybehli na svoj prvý tréning v rámci zimnej prípravy.
8.1.Zimná príprava: Posilňovňa a krátky tréning v nafukovačkeIgor TabišFutbalisti FK Senica dnes pokračovali ďalším tréningovým dňom zimnej prípravy.
9.1.Sofian El Moudane hráčom FK SenicaIgor TabišFrancúz s marockými koreňmi podpísal s našim klubom 1,5-ročný kontrakt.
9.1.Ricardo Chéu novým trénerom FK SenicaIgor TabišFrederica Ricarda nahradil na lavičke nášho mužstva 37-ročný Ricardo Chéu, ktorý podpísal 1,5-ročný kontrakt.
10.1.Mládež v akcii: Dorastenci FK Senica odštartovali zimnú prípravuIgor TabišDorastenecké kategórie FK Senica v stredu odštartovali prípravu na jarnú časť ligy.
14.1.FK Senica spúšťa nábor chlapcov narodených v rokoch 2012 a 2013Igor TabišMáte doma pohybovo nadané dieťa? Priveďte ho do nášho klubu.
14.1.Filip Buchel v nominácii na Development Cup v BieloruskuIgor TabišUž o niekoľko dní sa reprezentácia Slovenska do 17 rokov predstaví na turnaji v Bielorusku.
15.1.Mládež v akcii: U16-ka na medzinárodnom turnaji v BrneIgor TabišFutbalisti FK Senica U16 sa počas víkendu predstavili na medzinárodnom turnaji v Brne.
15.1.Sériu prípravných zápasov odštartujeme proti Banskej BystriciIgor TabišRicardo Chéu a jeho zverenci privítajú v úvodnom zápase zimnej prípravy na umelej tráve futbalistov Banskej Bystrice.
16.1.Mládež v akcii: Žiačky WU15 vybojovali postup do 3.kola na halových majstrovstvách SlovenskaIgor TabišŽiačky FK Senica WU15 sa predstavia v 3.kole halových majstrovstiev Slovenska.
16.1.V úvodnom zápase prípravy remíza s Banskou BystricouSEN - BBY 2:2, 6.kolo | Igor TabišV úvodnom prípravnom zápase nám na víťazstvo nestačilo ani dvojgólové vedenie.
18.1.V sobotu proti Petržalke, známe mená súperov na sústredení v TureckuIgor TabišNašim druhým súperom v zimnej príprave bude FC Petržalka.
19.1.Dokonalý obrat, v zápase proti Petržalke padlo až päť gólovSEN - PTR 3:2, 7.kolo | Igor TabišV druhom prípravom zápase sme sa radovali z víťazstva.
21.1.Mládež v akcii: U10 na turnaji v Myjave s medailovým umiestnenímIgor TabišZverenci trénera Vladimíra Reháka sa v sobotu predstavili na halovom turnaji hranom v Myjave.
23.1.Podporte futbalové nádeje FK Senica 2% z daneIgor TabišVážení priatelia senického futbalu, obraciame sa na Vás s prosbou o venovanie 2% z daní v prospech Futbalovej akadémie FK Senica.
24.1.Prípravný zápas proti Malženiciam je zrušenýIgor TabišPrípravný zápas proti OFK Dynamo Malženice sa kvôli počasiu ruší.
25.1.Mládež v akcii: Cenné skúsenosti pre žiačky WU15 na 3. kole halových majstrovstiev SlovenskaIgor TabišMladé futbalistky FK Senica WU15 sa predstavili v 3. kole halových majstrovstiev Slovenska.
25.1.V nedeľu naberieme smer TureckoIgor TabišPo troch týždňoch zimnej prípravy v domácich podmienkach sa presunieme na 15 dní (27.01. - 10.02.) do Turecka.
26.1.Henk Theunissen: Ľudia, ktorí fandia tomuto klubu by mali dať projektu šancuIgor TaišK realizačnému tímu FK Senica sa len nedávno pridal Henk Theunissen, Holanďan sa stal asistentom trénera a zároveň aj asistentom generálneho manažéra klubu.
27.1.Úspešný prílet do TureckaIgor TabišFutbalisti FK Senica dnes dorazili do Antalye, kde sa budú nasledujúce dva týždne pripravovať na jarnú časť Fortuna ligy.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu