Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V januári 2018 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
2.1.Tréneri hodnotia jesennú časť: U14 Rudo BílyVlado MičekZa kategóriu U14 si po sezóne zobral slovo tréner Rudolf Bíly, ktorý je zároveň aj šéftréner žiackych kategórií.
4.1.Dorast štartuje prípravu už 8. januáraKlubV rovnaký deň ako muži odštartujú zimnú prípravu aj naše dorastenecké mužstvá.
6.1.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U14 Juraj VyletelVlado MičekA po trénerovi sa k jesennej časti hráčov U14 vyjadril aj Juraj Vyletel za hráčsku kabínu. Ako je vidieť na odpovediach, asi je to muž činu a nie zbytočne dlhých rečí 😉
8.1.Tréneri hodnotia jesennú časť: U13 Marek TvrdýVlado MičekPohľad na vekovú kategóriu U13 poskytol tréner Marek Tvrdý.
8.1.Hráči prvého mužstva začali prípravuVlado MičekFK Senica odštartovala zimnú prípravu. V rámci nej absolvujú hráči okrem tréningových dávok v domácom prostredí aj sústredenie v Turecku. Klub cez zimnú prestávku získal aj sponzorov, vďaka ktorým sa stabilizuje aj finančná situácia klubu.
10.1.Mišo Šulla definitívne v Slovane, Fero Plach odchádza do PoľskaVlado MičekKlub dnes opustila dvojica brankárov. Mišo Šulla spečatil dlho avizovaný prestup do Slovana Bratislava a Fero Plach mieri do Poľska.
11.1.Štvorica ex-seničanov v SR "20" na tréningovom kempe v GréckuTomáš NečasSúčasťou slovenskej futbalovej reprezentácie do 20 rokov na tréningovom kempe v Grécku sú aj naši bývalí absolventi Senickej futbalovej akadémie.
11.1.Jurij Medveděv prestupuje do SlovanaTomáš NečasPo avizovanom prestupe Michala Šullu mení svoje pôsobisko aj talentovaný krajný ofenzívny obranca Jurij Medveděv.
13.1.V prvom prípravnom zápase sme zdolali Dunajskú Lužnú 1:0SEN - DLU 1:0, 0.kolo | Tomáš NečasV prvom zápase v rámci zimnej prípravy sme zvíťazili na domácej pôde s OFK Dunajská Lužná 1:0
14.1.Mišo Šulla už zarezáva v Turecku so Slovanom, v Senici ešte spraví hostinuVlado MičekPrestup Michala Šullu do Slovana Bratislava by možno mohol ašpirovať do Guinessovej knihy rekordov. Veď už pred začiatkom letnej časti Fortuna ligy sa avizoval jeho prestup do kabíny Belasých ako hotová vec, ale nakoniec sa tak udialo až teraz v januári.
15.1.Súperi na sústredení v Turecku známiTomáš Nečas24. januára odlietajú futbalisti FK Senica na desať dní do Turecka. V rámci herného sústredenia odohrajú tri prípravné stretnutia.
16.1.Lukáš Lupták predĺžil s klubom spoluprácuTomáš NečasBývalý hráč Ružomberka, Baníku Ostrava či 1. FK Příbram predĺžil s vedením nášho klubu spoluprácu do konca jarnej časti s možnosťou opcie.
16.1.Jakub Krč a Erik Otrísal s novými zmluvamiTomáš NečasVedenie FK Senica predĺžilo po kapitánovi Blažejovi Vaščákovi a Lukášovi Luptákovi zmluvy aj našim odchovancom - Jakubovi Krčovi a Erikovi Otrísalovi.
17.1.Útočné rady prichádza posilniť Ronaldo Chacón z VenezuelyTomáš NečasPrvá zimná posila Záhorákov je reprezentant z Venezuely do 20 rokov.
18.1.V nominácii SR "17" na blížiaci sa turnaj v Bielorusku aj náš Viktor MičkaTomáš NečasSlovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov je účastníkom medzinárodného turnaja Development Cup v Bieloruskom Minsku. Do nominácie sa dostal aj člen našej mládežníckej akadémie Viktor Mička.
18.1.Nová tvár v senickom útokuTomáš NečasDruhou posilou Záhorákov je nádejný 21-ročný Richard Celis z Venezuely.
19.1.Z Kolumbie prichádza Diego CuadrosTomáš NečasPo dvojici útočníkov z Venezuly sa klub rozrastá o šikovného 21-ročného stredopoliara z Kolumbie.
19.1.Novou posilou sa stal Frank CastañedaTomáš NečasO konkurenciu na pozícii útočníka by sa mal starať 23-ročný Frank Castañeda z Kolumbie.
20.1.Aj druhý zápas prípravy s víťazným koncomSEN - DBN 2:1, 0.kolo | Tomáš NečasV druhom zápase v rámci zimnej prípravy sme zvíťazili na domácej pôde s FK Dubnica 2:1
22.1.V prvom regionálnom kole HSM SFZ – naše žiačky víťazom skupinyTomáš NečasV sobotu (20.01.2018) sa na Myjave uskutočnil vylučovací turnaj ZsFZ na kvalifikačný turnaj HMS žiačok.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

30.11. | TASR
V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11. | FK Senica, foto: mskzilina.sk
Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

24.11. | Redakcia
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu