Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V januári 2018 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
31.1.PREVIEW: Súperi v Turecku - časť tretiaTomáš NečasPosledným súperom nášho mužstva na hernom sústredení v Turecku bude (1.2.2018 o 13:00 hod.) FK Səbail, účastník najvyššej súťaže v Azerbajdžane.
30.1.Po výbornom tímovom výkone sme zdolali Suboticu 2:1SEN - SUB 2:1, 0.kolo | Tomáš NečasNaši futbalisti sa v dnešnom zápase prezentovali zatiaľ asi najlepšou hrou v príprave a s kvalitným súperom dokázali otočiť skóre zápasu.
29.1.PREVIEW: Súperi v Turecku - časť druháTomáš NečasDruhým súperom nášho mužstva na hernom sústredení v Turecku bude (30.1.2018 o 14:00 h) FK Spartak Subotica, účastník najvyššej súťaže v Srbsku.
29.1.O post jednotky sa prichádza pobiť Dominik HolecTomáš NečasFK Senica hlási ďalšiu významnú posilu, na sústredení v Turecku sa s vedením klubu dohodol na zmluve 23-ročný Dominik Holec, naposledy pôsobiaci v žilinskom "B" tíme.
29.1.V druhom regionálnom kole HMS SFZ naše žiačky obsadili výborné 2. miestoTomáš NečasV nedeľu (28.01.2018) sa v Púchove uskutočnil kvalifikačný turnaj ZsFZ na finálový turnaj HMS žiačok.
26.1.Na úvod prípravy v Turecku prehra 0:2 s KurskomSEN - KUR 0:2, 0.kolo | Tomáš NečasPo prvom polčase svietilo na ukazateli skóre 0:0, i keď sme mali mierne navrch. Do druhého polčasu sme chceli vyskúsať ďalších hráčov, bohužiaľ dvakrát sme inkasovali. O tom je ale herné sústredenie, treba sa pripraviť na ďalšieho súpera.
25.1.PREVIEW: Súperi v Turecku - časť prváTomáš NečasPrvým súperom nášho mužstva na hernom sústredení v Turecku bude už zajtra (26.1.2018) o 14:00 nášho času (čas v Turecku 16:00), účastník druhej najvyššej ligy v Rusku - FC Avangard Kursk
24.1.Záhoráci strávia najbližších 10 dní v TureckuTomáš NečasO dvanástej hodine, na pravé poludnie, nastúpili futbalisti FK Senica do autobusu a nabrali smer viedenské letisko Schwechat. Čas odletu do krajiny polmesiaca je stanovený na 16:30.
23.1.Obranné rady prichádza vystužiť ex-žilinčan Joan HerreraTomáš NečasDo mužstva pribudla ďalšia nová tvár. Joan Herrera z Kolumbie na jeseň naskakoval do zápasov žilinského "B" tímu. V Senici by mal posilniť pravý kraj obrany.
23.1.Víťaznú sériu Senice nezastavila ani SereďSEN - SER 3:1, 0.kolo | Tomáš NečasAni v treťom zápase v rámci zimnej prípravy nenašli futbalisti FK Senica premožiteľa, ŠKF Sereď zdolali výsledkom 3:1
23.1.Siedmou zimnou posilou je Peter ĎungelTomáš NečasŠesticu posíl FK Senica dopĺňa 24-ročný rodený Nededžan (obec v Žilinskom okrese pozn. red.) z klubu FK Pohronie, kde odohral jesennú časť druhej ligy.
22.1.V prvom regionálnom kole HSM SFZ – naše žiačky víťazom skupinyTomáš NečasV sobotu (20.01.2018) sa na Myjave uskutočnil vylučovací turnaj ZsFZ na kvalifikačný turnaj HMS žiačok.
22.1.Z Mezőkövesd Zsóry FC prichádza Jakub Brašeň Tomáš NečasSenická kabína víta nového člena, rady Záhorákov posilní 28-ročný stredopoliar Jakub Brašeň, ktorý naposledy pôsobil v tíme Mezőkövesd Zsóry FC, účastníka v najvyššej maďarskej súťaži.
20.1.Aj druhý zápas prípravy s víťazným koncomSEN - DBN 2:1, 0.kolo | Tomáš NečasV druhom zápase v rámci zimnej prípravy sme zvíťazili na domácej pôde s FK Dubnica 2:1
19.1.Z Kolumbie prichádza Diego CuadrosTomáš NečasPo dvojici útočníkov z Venezuly sa klub rozrastá o šikovného 21-ročného stredopoliara z Kolumbie.
19.1.Novou posilou sa stal Frank CastañedaTomáš NečasO konkurenciu na pozícii útočníka by sa mal starať 23-ročný Frank Castañeda z Kolumbie.
18.1.V nominácii SR "17" na blížiaci sa turnaj v Bielorusku aj náš Viktor MičkaTomáš NečasSlovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov je účastníkom medzinárodného turnaja Development Cup v Bieloruskom Minsku. Do nominácie sa dostal aj člen našej mládežníckej akadémie Viktor Mička.
18.1.Nová tvár v senickom útokuTomáš NečasDruhou posilou Záhorákov je nádejný 21-ročný Richard Celis z Venezuely.
17.1.Útočné rady prichádza posilniť Ronaldo Chacón z VenezuelyTomáš NečasPrvá zimná posila Záhorákov je reprezentant z Venezuely do 20 rokov.
16.1.Lukáš Lupták predĺžil s klubom spoluprácuTomáš NečasBývalý hráč Ružomberka, Baníku Ostrava či 1. FK Příbram predĺžil s vedením nášho klubu spoluprácu do konca jarnej časti s možnosťou opcie.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu