Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V septembri 2019 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
2.9.Mládež v akcii: Počas víkendu sa darilo predovšetkým mladším žiakomIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
3.9.Dvadsať sezón na senickej lavičke Fridricha HuttuJozef KomornýV pondelok 2. septembra prišli najbližší, priatelia i bývalí spoluhráči zablahoželať k 85. narodeninám Fridrichovi Huttovi, jednej z najsilnejších osobností senickej futbalovej histórie, ak nie vôbec najsilnejšej.
4.9.Kapitána mrzí nevydarený vstup do novej sezóny. Roberto Dias: Máme na viacIgor TabišReprezentačnú prestávku sme využili na rozhovor s kapitánom FK Senica Robertom Diasom, s ktorým sme sa bavili o úvode nového ligového ročníka.
6.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
9.9.Mládež v akcii: Futbalisti U12-ky naďalej stopercentníIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
9.9.V utorok proti Pezinku v Slovnaft CupePEZ - SEN 0:6, 3.kolo | Igor TabišV 3. kole Slovnaft Cupu sa predstavíme na ihrisku treťoligového PSČ Pezinok.
10.9.V Pezinku šesť gólov a postup do ďalšieho kola Slovnaft CupuPEZ - SEN 0:6, 3.kolo | Igor TabišV 3. kole Slovnaft Cupu sme uspeli na ihrisku PSČ Pezinok.
10.9.Posilniť útok prichádza 19-ročný mladík Samson AkinyoolaIgor TabišZvýšiť konkurenciu v útoku prichádza rodák z Beninu Samson Olanrewaju Akinyoola.
12.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
13.9.V sobotu proti DAC-u s cieľom pretrhnúť nepriaznivú šnúru výsledkovSEN - DST 0:1, 8.kolo | Igor TabišV 8.kole Fortuna ligy privítame na domácom ihrisku futbalistov FC DAC 1904 Dunajská Streda.
14.9.Proti Dunajskej Strede prehra najtesnejším rozdielomSEN - DST 0:1, 8.kolo | Igor TabišV 8. kole Fortuna ligy sme nestačili na futbalistov FC DAC 1904 Dunajská Streda. Hostia o najtesnejšom víťazstve rozhodli parádnou strelou z kopačky Kristophera Vidu.
15.9.Ton Caanen končí ako generálny manažér klubuKlubV pozícii generálneho manažéra v klube končí Ton Caanen.
16.9.Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
17.9.Ďalšie kolo Fortuna ligy. V stredu na ihrisku Spartaka TrnavaTRN - SEN 0:0, 9.kolo | Igor TabišV 9. kole Fortuna ligy sa predstavíme na ihrisku Spartaka Trnava. Zápas sa hrá v netradičnom termine - uprostred týždňa v stredu.
18.9.Z Trnavy vezieme po bezgólovej remíze bodTRN - SEN 0:0, 9.kolo | Igor TabišV 9. kole Fortuna ligy diváci na štadióne Antona Malatinského gól nevideli. Z Trnavy si tak vezieme cenný bod.
19.9.Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá férSFZSlovenský futbalový zväz v spolupráci s Úniou ligových klubov rozbieha novú kampaň zameranú na manipuláciu stretnutí s názvom Fortuna liga hrá fér. SFZ sa venuje problematike ovplyvňovania zápasov dlhší čas, v minulosti už usporiadal školenia o športovej korupcii, keď si prednášky vypočulo približne 3000 hráčov.
20.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych družstiev FK Senica.
23.9.Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v radeIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
25.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
27.9.V 4.kole Slovnaft Cupu proti MalženiciamIgor TabišV 4.kole Slovnaft Cupu sa predstavíme proti účastníkovi TIPOS III.ligy západ OFK Malženice.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

1.6. | Redakce
Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

31.5. | Redakce
Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

30.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu