Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

V februári 2018 vyšli tieto články:

2.3.PREVIEW: FK Železiarne PodbrezováTomáš NečasV sobotu (3.3. 2018) nás čaká posledný súper v základnej časti Fortuna ligy - FK Železiarne Podbrezová.
2.3.V nominácii SR "18" na kontrolný zraz v Senci aj dvojica SeničanovTomáš NečasSlovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov má v dňoch 4.-7.3.2018 naplánovaný kontrolný zraz v tréningovom centre v Senci.
3.3.V poslednom zápase základnej časti sme porazili Podbrezovú 1:0SEN - POB 1:0, 22.kolo | TASRZáhoráci si po dvoch prehrách pripísali vytúžené tri body a v tabuľke sa odlepili z posledného miesta, kde o skóre a vzájomný zápas predbehli Prešov.
5.3.Farby FK Senica bude vo finále súťaže Miss Fortuna ligy hájiť Adriana HazuchováTomáš NečasV jarnom finále súťaže krásy Miss Fortuna ligy 2017/18 budeme držať palce 20-ročnej Košarištianke Adriane Hazuchovej.
7.3.Vytvorme nový fanklub - súťaž o najlepšie choreoTomáš NečasPrinavráťme spolu atmosféru na tribúny senického štadiónu, pridaj aj ty ruku k dielu a zapoj sa do našej súťaže.
8.3.Prvým našim súperom v nadstavbe je tím spod ZoboraTomáš NečasV prvom kole nadstavbovej časti (10.3.2018) sa Záhoráci predstavia na domácej pôde proti tímu FC Nitra.
9.3.Do nadstavby aj s novou posilou z FrancúzskaTomáš NečasFK Senica hlási ďalšiu zaujímavú posilu. S vedením klubu sa na zmluve dohodol 29-ročný hrotový hráč Lynel Kitambala.
10.3.V prvom zápase nadstavby sme prehrali s Nitrou rozdielom góluSEN - NIT 0:1, 23.kolo | TASRPo bezgólovom prvom polčase sme si vypracovali niekoľko streleckých príležitostí, no v bráne súpera neskončila ani jedna. Súper otvoril skóre strelou z veľkej diaľky, žial vyrovnať sa nám do konca zápasu už nepodarilo.
15.3.Druhé kolo nadstavbovej časti odohráme s Prešovom netradične už v piatokTomáš NečasV Poprade pôjde o dôležitý zápas, ak chceme byť na konci súťaže úspešní, musíme s Prešovom bezpodmienečne bodovať.
16.3.S Prešovom sme si nakoniec body podeliliPRE - SEN 1:1, 24.kolo | TASRPo nerozhodnom prvom polčase udreli v tom druhom ako prví hráči Prešova. Záhorákom sa po prestriedaní podarilo vyrovnať premiérovým gólom Lynela Kitambalu. Body sa nakoniec v Poprade delili.
19.3.Hráči A-mužstva boli nominovaní na reprezentačné zrazyTomáš NečasRonaldo Daniel Chacón Zambrano (Venezuela) a José Luis Mendes Lopes alias Zezinho (Guinea-Bissau) dnes odcestovali na zraz svojich národných reprezentácií.
20.3.V príprave sme zdolali Brno 3:1SEN - BRN 3:1, 0.kolo | Tomáš NečasSenica aj Brno nemajú tento rok na ružiach ustlané. Obe mužstvá sú namočené v záchranárskych prácach. Dnešný dobrý výsledok ich mohol psychicky nabudiť. V mrazivom počasí videla hŕstka fanúšikov bojovný a behavý futbal.
27.3.Hráčom mesiaca február sa stal ZezinhoTomáš Nečas25-ročný reprezentant a kapitán Guinea-Bissau získal v hlasovačke, ktorá prebiehala od 27.2. do 15.3.2018 najviac hlasov.
30.3.Boj o záchranu pokračuje na pôde FC Vionu Zlaté Moravce - VrábleTomáš NečasPo reprezentačnej prestávke sa Seničania predstavia na pôde Zlatých Moraviec.
31.3.Z Moraviec si vezieme bod po remíze 2:2ZMO - SEN 2:2, 25.kolo | TASRV treťom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme sa predstavili na ihrisku v Zlatých Moravciach. Nepriaznivý stav z prvého polčasu sme dokázali otočiť, žiaľ na zisk troch bodov to nakoniec nestačilo.