Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

20.5.Víkendové výsledkyU17: Senica - Nitra 1:1 (0:0), g: F. Buchel; U16: Senica - Nitra 1:2 (0:1), g: A. Prelec (11m); U15: Prievidza - Senica 2:1 (1:1), g: A. Bíly; U14: Prievidza - Senica 1:2 (0:0), g: M. Kasza 2; U13: K. Ves - Senica 2:0; U12: K. Ves - Senica 17:2; WU15: Senica - Myjava 2:0
12.5.Výsledky mládežeU19: Nitra - Senica 4:3 (2:3), g: V. Mička 2, D. Meliš; U17: Michalovce - Senica 2:1 (1:0), g: D. Ďurák; U16: Michalovce - Senica 1:3 (0:2), g: F. Blaha, A. Czikora, P. Hanáček; U15: Senica - K. Ves 5:0 (0:0), g: M. Pavlovič 2, P. Škodáček, M. Macho, D. Dobiaš; U14: Senica - K. Ves 1:1 (0:1), g: M. Rýzek; U13: Levice - Senica 0:9 (0:3); U12: Levice - Senica 1:4 (0:2); WU15: Nitra - Senica 1:2 (1:1)
9.5.Prehra U19Senica - Michalovce 1:2 (1:0), g: M. Lichý
4.5.Výsledky mládežeU19: Prešov - Senica 1:3 (1:1), g: D. Martišiak 2, M. Totka; U15: Senica - Z. Moravce 4:3 (2:1), g: N. Hegyi 3, L. Jurka; U14: Senica - Z. Moravce 1:0 (1:0), g: M. Kasza
2.5.PredohrávkyU17: Senica - Prešov 2:0 (1:0), g: M. Vyletel 2; U16: Senica - Prešov 1:0 (0:0), g: F. Blaha
28.4.Výsledky dorastovU19: Senica - Trenčín 0:2 (0:1); U17: Trenčín - Senica 2:1 (2:1), g: J. Buchel; U16: Trenčín - Senica 2:0 (2:0)
26.4.Výsledky žiakovU15: Petržalka - Senica 1:3 (0:1), g: N. Hegyi 3; U14: Petržalka - Senica 1:0 (0:0); U13: Senica - Inter BA 5:3 (0:2), g: A. Bohunický 3, S. Kolena, M. Štibraný; U12: Senica - Inter BA 1:5 (1:3), g: vlastný
17.4.Výsledky dorastovU19: Podbrezová - Senica 5:1 (3:1), g: vlastný; U17: Senica - Podbrezová 2:2 (1:0), g: V. Šúrek, F. Buchel; U16: Senica - Podbrezová 1:0 (0:0), g: F. Phan
14.4.Výsledky mládežeU19: Senica - Slovan BA 1:1 (0:1), g: D. Meliš; U17: Slovan BA - Senica 3:2 (0:0), g: P. Belko, M. Halaj; U16: Slovan BA - Senica 1:0 (1:0); U15: Senica - Levice 3:0 (2:0), g: N. Hegyi, L. Jurka, T. Krč; U14: Senica - Levice 2:2 (0:2), g: P. Chlupík, M. Wallner (11m)
10.4.V dohrávkach 6 bodovU17: Senica - Žilina 2:1 (0:1), g: M. Vyletel, F. Buchel; U16: Senica - Žilina 3:2 (1:2), g: K. Kudla 2, L. Koprna
7.4.Aktuálne výsledkyU19: Ružomberok - Senica 3:0 (1:0); U17: Senica - Ružomberok 1:0 (0:0), g: M. Vyletel; U16: Senica - Ružomberok 0:5 (0:2); U15: Domino BA - Senica 1:5 (0:2), g: N. Hegyi a M. Pavlovič po 2, M. Macho; U14: Domino BA - Senica 3:2 (2:1), g: K. Bayerová, P. Chlupík
23.3.Výsledky mládežeU19: Senica - Poprad 2:2 (1:2), g: D. Meliš, P. Belko; U17: Poprad - Senica 2:2 (1:1), g: J. Buchel, T. Fila; U16: Poprad - Senica 0:2 (0:0), g: G. Halabrín, K. Kudla; U15: Senica - Petržalka 2:0 (0:0), g: D. Surový, N. Hegyi; U14: Senica - Petržalka 0:4 (0:4)
16.3.Výsledky mládežeU19: Senica - Trnava 3:0 (1:0), g: J. Caro 2, L. Kučera; U17: Trnava - Senica 1:0 (1:0); U16: Trnava - Senica 3:0 (2:0); U15: Senica - Prievidza 3:1 (1:0), g: N. Hegyi 2, D. Dobiaš; U14: Senica - Prievidza 1:0 (1:0), g: K. Bayerová
9.3.Výsledky mládežeU19: D. Streda - Senica 1:1 (0:0), g: J. Caro; U17: Senica - D. Streda 2:2 (0:1), g: A. Rampáček, M. Vyletel; U16: Senica - D. Streda 2:0 (0:0), g: F. Phan, D. Bogdalík
5.3.Výsledky dorastovU19: Senica - Nitra 0:3 (0:0); U17: Nitra - Senica 0:0; U16: Nitra - Senica 5:1 (1:0), g: F. Blaha
1.3.Rozpis zápasov mládežeNedeľa 03.03. o 11:00 h Senica U19 - Nitra; - hrá sa na umelej tráve
6.12.Výsledky mládežeU19: Michalovce - Senica 1:1 (1:0), g: M. Totka; U17: Senica - Michalovce 2:1 (1:1), g: F. Buchel, P. Belko (11m); U16: Senica - Michalovce 1:0 (1:0), g: K. Kudla
24.11.Výsledky dorastovU19: Senica - Prešov 4:0 (1:0), g: D. Martišiak (11m), M. Totka, M. Lichý, J. Caro; U17: Prešov - Senica 2:0 (2:0); U16: Prešov - Senica 2:0 (1:0)
23.11.Zajtra na U19Sobota 24.11. o 10:00 h Senica U19 - Prešov; - hrá sa na umelej tráve;
17.11.Výsledky mládežeU17: Senica - Trenčín 2:1 (2:0), g: F. Buchel, P. Belko; U16: Senica - Trenčín 0:2 (0:0); U15: Z. Moravce - Senica 1:3 (0:2), g: M. Macho, K. Vávra, A. Barcaj; U14: Z. Moravce - Senica 0:2 (0:0), g: A. Barbirík, M. Rýzek; U13: Senica - Z. Moravce 1:1 (0:1); U12: Senica - Z. Moravce 9:6 (7:4)
16.11.Rozpis zápasov mládežeSobota 17.11. o 11:00 a 13:15 h Senica U17, U16 - Trenčín; Nedeľa 18.11. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Z. Moravce; - všetky zápasy sa hrajú na umelej tráve
10.11.Výsledky dorastovU19: Senica - Podbrezová 3:2 (2:1), g: D. Martišiak 2, V. Mička; U17: Podbrezová - Senica 1:2 (0:2), g: F. Buchel, M. Vyletel; U16: Podbrezová - Senica 1:0 (0:0); U15: Senica - D. Streda 1:3 (1:2), g: N. Hegyi; U14: Senica - D. Streda 0:3 (0:2)
20.10.Aktuálne výsledkyU19: Senica - Žilina 3:2 (1:1), g: V. Mička, D. Sekerka, D. Martišiak; U17: Žilina - Senica 0:1 (0:0), g: P. Belko; U16:Žilina - Senica 11:2 (6:2), g: F. Borúfka, P. Hanáček; U15: Trnava - Senica 3:1 (2:1), g: M. Macho; U14: Trnava - Senica 2:0 (0:0)
19.10.Rozpis zápasov mládežePiatok 19.10. o 15:00 a 16:30 h Senica U13, U12 - Trnava; - hrá sa na zadnej ploche; Sobota 20.10. o 10:00 h Senica U19 - Žilina; - hrá sa na hlavnom ihrisku; o 10:00 a 12:00 h Senica juniorky, žiačky - N. Zámky; - hrá sa v Čáčove
12.10.Rozpis zápasovSobota 13.10. o 10:00 a 12:00 h Senica U15, U14 - Slovan BA; - hrá sa na zadnej ploche; o 13:00 a 15:15 h Senica U17, U16 - Poprad; - hrá sa v Čáčove Nedeľa 14.10. o 10:00 a 11:30 h Senica U11, U10, U9 - Petržalka; - hrá sa na zadnej ploche; o 10:00 a 12:00 h Senica WU19, WU15 - D. Streda; - hrá sa v Čáčove
12.10.Aktuálne výsledkyU19: Poprad - Senica 1:1 (0:0), g: E. Zula; U17: Senica - Poprad 2:0 (1:0), g: M. Vyletel 2; U16: Senica - Poprad 4:1 (3:1), g: F. Borúfka 2, F. Blaha, D. Bogdalík; U15: Senica - Slovan BA 1:4 (1:1), g: N. Hegyi; U14: Senica - Slovan BA 0:1 (0:0)
9.10.Výsledky mládežeU17: Senica - Trnava 2:1 (1:0), g: M. Vyletel, T. Fila; U16: Senica - Trnava 1:2 (0:2), g: A. Prelec; U15: Dubnica - Senica 0:1 (0:1), g: M. Pavlovič; U14: Dubnica - Senica 0:1 (0:0), g: J. Ďurica;
5.10.Rozpis zápasov mládežeSobota 6.10. o 11:00 a 13:15 h Senica U17, U16 - Trnava; - hrá sa v Čáčove; Nedeľa 7.10. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Dubnica; - hrá sa na zadnej ploche;
29.9.Výsledky mládežeU17: D. Streda - Senica 0:0; U16: D. Streda - Senica 5:1 (2:1), g: Ľ. Kadlečík; U15: Senica - Inter BA 2:1 (1:1), g: N. Hegyi 2; U14: Senica - Inter BA 1:2 (1:1), g: M. Michalec
22.9.Výsledky mládežeU19: Nitra - Senica 2:3 (1:1), g: N. Pochylý 2, P. Begáň; U17: Senica - Nitra 0:1 (0:1); U16: Senica - Nitra 0:5 (0:4); U15: Levice - Senica 0:7 (0:1), g: L. Jurka a D. Dobiaš po 2, M. Pavlovič, N. Hegyi, P. Škodáček; U14: Levice - Senica 1:1 (1:0), g: A. Režnák; U13: Senica - Levice 14:0 (5:0); U12: Senica - Levice 15:5 (6:4)
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Hráčom mesiaca apríl Kay

Hráčom mesiaca apríl Kay

20.5. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvom

Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvom

20.5. | Igor Tabiš
Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v rade

Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v rade

18.5. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu