Pozvánka na Prešov

10.5.2018 | Tomáš Nečas

Posledný domáci zápas v nadstavbovej časti skupiny o udržanie sa je už pomaly za rohom. Pre našich fanúšikov sme si pripravili nasledovný program.

Ako bolo avizované začiatkom týždňa, vstupné na posledný domáci zápas v rámci nadstavbovej časti sa neplatí. Výkop zápasu je naplánovaný v sobotu 12.5. o 17:45 h. Náš zápas bol zároveň vybraný pre televízny prenos RTVS. Predzápasový program začína však už o 17:00 h, kedy bude za sektorom Futbalmanie prebiehať autogramiáda Lacka Angyala zo SuperStar 2018. Počas polčasovej prestávky vystúpi nádejný spevák pred senickým publikom a autogramiáda bude pokračovať aj po skončení futbalového zápasu. "Živím sa ako futbalový rozhodca, teraz sa mi do toho mieša druhý faktor - spev, ale myslím si, že by nemal vyhrať spev nad futbalom. Je to ako derby v susedných dedinkách. Čas ukáže". Svojim podporovateľom, ale aj fanúšikom zo Záhoria Lacko odkázal. "Som rád, že sa stretneme na zápase Senica - Prešov a teším sa na Vás. Pevne verím, že Vás príde, čo najviac".

Počas zápasu bude samozrejme prebiehať aj maľovanie na tvár, či polčasové fotenie v sektore Futbalmanie, pri ktorom sa môžete odfotiť s našim maskotom Lelem, alebo s Lackom Angyalom, ktorý sa do Senice veľmi teší.

Futbalisti FK Senica pozývajú fanúšikov na posledný domáci zápas s Prešovom

Barážová odveta so Skalicou bude taká ťažká, akú si ju sami spravíme

24.5. | Tomáš Nečas
U13 sa na medzinárodnom turnaji Mozart trophy Salzburg umiestnila na výbornom 2. mieste

V prvom zápase baráže sme prehrali v Skalici 2:1